| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Liv, souhlas.

Peťko, prosím Tě, nenech se naštvat a rozhodit. Je mi docela nanic z toho, co sem někteří lidi dokážou napsat. A to i přesto, že asi všichni včetně Tebe máme na mysli stejný cíl - jak zabránit šikaně toho chlapce, v optimálním případě jak ho začlenit mezi ty ostatní jako rovného s rovnými, a jak přimět ty ostatní, aby si z toho vzali patřičnou lekci.

I já si myslím, že Tě napsání příspěvku stálo víc odvahy, než kdyby to bylo obráceně, a nadskakuju, kdykoli tady vidím zas nějaký "vyčítací" příspěvek. Myslím, že to, co má řada z nás na srdci, by šlo říct úplně normálně a bez té pitomé ironie, které tu posílám ~4~.

Já Ti věřím, že děláš všechno, co je ve Tvých silách, a přeju Ti, abyste to společně jako správné společenství vyřešili. Taky jsem měla pocit, jak jsi psala ve svém příspěvku, že je Ti vyčteno úplně všechno, co uděláš. Opravdu mě to za tohle fórum mrzí. Šikana není sranda a spousta lidí, kteří by to měli mít v popisu práce (učitelé) s tím neumí zacházet, ač jsou na to studovaní. Vyčítat mamince, která byla v šoku z toho, co se stalo, že možná nezareagovala hned jak z předpisu, ale má upřímnou snahu to řešit, mi přijde opravdu dost kontraproduktivní a z toho mám špatný pocit zase já.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.