| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Pawllo, mohla bych napsat něco o teatrálním urážení se a opouštění diskuse, ale neudělám to, protože nechci plevelit.

A jak jsem psala v předchozím příspěvku, ale klidně se budu opakovat, já nemám nic proti VĚCNÉ stránce vašich příspěvků, v tom se tu myslím všechny shodneme - že cílem je přestat chlapce šikanovat, pomoct mu, potřebuje-li to, i hmotně, ale že to u toho nesmí skončit, že strašně důležité je změnit vnitřní postoj celé komunity k němu.

Co mi ale vadilo moc, byla ta FORMA. Protože pár lidí včetně Tebe se tu na zakladatelku vrhlo v podstatě proto, že jste předjímaly (podle mě zbytečně naprosto předčasně, protože ona se k tomu ještě nevyjádřila), že to skončí u toho, že mu "milostivě hodí pár hadříků" a šlus. A za to jste jí tu více, tu méně sofistikovaně nejspíš PREVENTIVNĚ vynadaly, ačkoli podle mě se dalo na to napřed slušně ZEPTAT, případně slušně říct "ano, to je fajn, ale u tohohle byste rozhodně neměli přestat".

Takže ještě jednou - věcně se shodneme, formálně naprosto nikoli. Myslím, že tvrdý přístup by byl na místě, kdyby se tu ptal přímo ten šikanující hoch, ale ne vůči jeho mámě, která NA ROZDÍL OD MNOHÝCH JINÝCH RODIČŮ ŠIKANUJÍCÍCH DĚTÍ byla jednáním svého syna UPŘÍMNĚ ZDĚŠENÁ a přišla si pro radu, jak to má řešit, protože to řešit CHTĚLA.

Fakt si myslíte - speciálně Ty, Grainne - že takový člověk si PREVENTIVNĚ zaslouží nějaké "šoky", aby se mu "otevřely oči"?

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-7= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.