| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Ahoj Minx,

gratuluji pozde, ale preci k poslednim Radovo pidinkam, nejak moc rychle to uteklo vid ? Za chvili budem s temi nasimi juniory slavit prvni rok :-)
Tak vy uz chodite, no to je sila :-) Kacenka si to schovava na pozdeji a ja jsem rada, protoze sotva par dni leze, tak at jeste potrenuje svaly, jinak by mi padala jak hruska, i ten stoj je zatim velmi velmi vachrlaty.
No a do prace, tak to ti trosku zavidim, ze to treba pujde zkoubit a kdyz je to je vlastne jen na 14 tydnu, zni to moc fajn.
Klidne bych taky sla na par hodin neco delat, treochu procistit hlavu, jenze to nehrozi.
Ale premyslim, zda si nepodam prihlasku na VS, no jeste budu premyslet, zda je to realne pro nas casove. Manza mi to schvaluje, jenze on sam mi nerekne ted, jestli bude mit cas. Bylo by to prakticky az za rok, rikam, jeste uvidim. Ale uz bych potrebovala delat neco s mozkem.~;)
A drzim \ti pesti, at ti chodi zakaznice na taebo~R^


Danci, jak dopadlo OPU a jsi doma nebo pujdes po ET do prace ?
Drzim palce ~x~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6+0= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.