| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Elí a ten týden, co jezdíš na služebku u vás doma nikdo není? My už to máme tak vychytaný, že s námi naše korelka jezdí i na dovolené. Máme pro ni menší klec, která se nám vejde do kufru auta i při našem plném vybavení (do klece nacpeme co jde) a korela se veze v uzpůsobené přepravce pro kočku :-) Přežila tak i 14 dní u mojí mamky - prostě byla v malé kleci a jak to šlo a nebyl doma mamky pes, tak se proletěla... Fakticky to šlo v pohodě - i cestu 300 km zvládla na pohodu. Už uvažujeme i o tom, že bychom jí udělali zdr. pas a jela by s námi i do zahraničí na dovolenou ~:-D
Naše korela nemá kroužek, musím jí ho zajít udělat na veterinu - už mám kontakt na nějakého super veterináře z Krumlova, tak se tam asi někdy vypravím ať máme aspoň nějakou šanci, že kdyby ulítla, tak se třeba vrátí.
Počítám, že kdyby nám ta naše uletěla, tak sedne prvnímu člověku na hlavu ~:-D Kamarádka takhle mají odchytlou korelu doma taky - teda přinesli ji sousedé značně zdevastovanou, ale už se u nich zabydlela - lítá i po místnosti...
Jinak si představ, co se mi stalo vloni. Nosila jsem běžně doma naši Rozárku na hlavě - hrála se mi ve vlasech - miluje to. Manžel mi říkal několikrát denně, že je zvědavý, kdy s ní odejdu někam ven. A jednoho dne si tak věším na balkoně opravdu velkou kopici prádla a najednou když už věším jeden z posledních kousků se mi něco pohnulo na hlavě ~8~ ~t~ Pelášila jsem domů a naše Rozárka mi celou dobu seděla na hlavě a byla úplně hotová z toho, kde to je ~t~~t~ Před měsícem nám uletěla na chodbu- povídala jsem se se sousedkou, ta tam měla kočky a naše Rozárka na chodbě... Stačilo na ni zavolat a vyběhnout na chodbu a už jsem ji měla na hlavě ~:-D~R^ Kdyby uletěla, tak by to byla národní katastrofa ~7~ ~6~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-7= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.