| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

No, mně nepřijde, že by Tě balamutil tak úplně. Spíš mi to přijde, že s Tebou chtít chtěl a ještě chtít bude, ale u manželky se má asi dobře a nechce se mu riskovat, že ztratí pohodlíčko. Vypadá to na nevyrovnanýho slabocha. A pokud má takový problém dodržet slovo, tak bych s ním rozhodně se už nyní pokusila sepsat, kolik bude přispívat na mimino atd. Nevěš hlavu, nikdy nic není ztracený, jak se zdá. Mně taky ten můj machr podváděl, tak jsem ho tenkrát na rady všech "vyhodila" a najednout krásně otočil. Zalekl se, o co všechno může přijít. Na druhé straně mám kamarádku, která roky byla s ženatým chlapem, rozešla se s ním, protože v tom neviděla prioritu a za pár měsíců ji sám zavolal, že se rozvádí.Nic není striktní nebo jasný nebo neměnný, ač v Tvým případě nevím, je-li o co stát. Ten potrat, to je humus největší. Navíc v tom věku, kdy už Ti tikají biologický hodiny, hmmm. A vysokou? Tu zvládneš, jak tady holky psaly, má-li někoho, kdo Ti občas pohlídá. Navíc sama vídávám studentky, jak chodí i na zkousku s dítětem. Většina vyučujících pro to má pochopení, i když asi ne každej. A kariéra? ~t~Neblbni.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-7= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.