| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Dobrý den, natrefila jsem na váš dotaz a tak se vám pokusím odpovědět.Zaujal mě už jen proto, že jsem stejnou situaci prožila a už ji mám za sebou. V únoru to budou 3 roky co se můj manžel oběsil doma. měli jsme spolu tři děti ve věku 13,10 a 1,5 roku. dodnes nevím jak jsem to dokázala zvládnout. Muž také trpěl depresemi a měl i zdravotní problémy a byl kvůli tomu nespolehlivý a tím se samozřejmě přidali finanční problémy, jelikož měnil zaměstnání. také jsem si říkala, že nelze žít s takovým člověkem, který vám není oporou a stres zahání alkoholem. zlý nebyl a měl nás moc rád ale nezvládal životní problémy a řešení jich. vše bylo vždy na mě.měla jsem ho také stále ráda ale o to víc bolely ty jeho karamboly. a teď jak to zvládly děti- samozřejmě jsme všichni začali docházet na psychiatrii. dostala jsem léky a jelikož jsem kojila dcerku tak něco slabšího, i když bych si přála velkej oblbovák. ale nešlo to , starší syn dal emocím průchod a občas se mnou plakal a mluvil o tom se mnou. měl stále pocit,že by to dokázal zvrátit. mladší se uzavřel a u psychiatra uvedl, že pomýšlel na to že by nežil. no hrůza. nejvíc mě nabíjela energií malá a dodnes jsem na ní závislá a každá představa , že bych jí neměla, ale i kluky mě děsí. léky beru stále a občas se smutek vrátí v plné síle a jindy vás starosti ,ale i radosti zabaví.léky mě utlumili, že jsem ani nemohla brečet a to mi chybělo tak jsem občas vynechávala i když to není správné. s jeho rodiči jsem v úzkém kontaktu dodnes a jsme výborní přátelé,milují malou a pomáhám jim tak. i když jsem se jejich reakce po té události hrozně bála i od jeho ostatních příbuzných. ale všichni stáli při mě a nikdo mě neosočoval. znali ho a věděli že je to snílek. lékařka mi vysvětlila ,že takový lidé co si sáhnou na život jsou nevyvinutí a opravdu potřebují dozor, i když ten může sice pomoci a nebo jen čin oddálit. je to na dlouhé vyprávění a snad vám toto pomůže. kdyžtak napište. hodně štěstí a pevných nervů vám přeji. Hela

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.