| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Angrešte, úplně OT -ale alergii na KM při kojení jsem řešila teď s mladší dcerou - a pozor, nestačí z Tvé stravy vyřadit KM -ale také vše, kde by mohlo být, tj. rohlíky, cokoliv sojového, dělá to totéž. Takže žádné mléko, nic kde by bylo - takže žádné sušenky, jen esíčka a koka- ale zase je tam kakao, tak to zvaž, já nejedla nic z toho. Doporučuje se vyřadit i vejce- minimálně bílek je nutnost. V případě, že to nepomůže, tak ještě lepek - na to u nás naštěstí nedošlo. Ale pekla jsem doma chleba, nejedla absolutně nic v restauracích- hory v jejích 4 měsících byl horor, kde jen super kuchař zajistil moje přežití -a stejně se jednou sekl a Gabi měla do druhého dne krev ve stolici. Jestli se syn lepší na Nutrilonu, tak si na tom dobře, u nás ani Nutrilon allergy Care nestačil, Gabi musí mít dodnes Nestlé Althera. A je jí už víc než rok - v pondělí jdeme na testy. U nás se následně přidružil šílený atopický ekzém. Dneska už po měsíci u moře ekzém OK, jen na ručkách se vrátil teď co se ochladilo. Ale extrémně přísnou dietu drží dcera stále, je polyvalentní potravinový alergik. Já kojila plně do 7 měsíce, pak jsem musela na operaci a bylo po kojení. ALe dieta to byla šílená, takže držím palce, ať to zvládnete. Za kojení to stojí, ale o kafi s mlíkem se mi i zdálo!

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 9-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.