| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

To je jen otazka nazoru. Pokud nekdo porodi s bolestma, ktere se daji vydrzet, tak je to jiste zbytecnost. Ale jak jsem si vsimla, vsechny tyto zeny jsou proti epiduralu, dle hesla - syty hladovemu neveri. Kdyz zena udela zkusenost, ze bolesti byly k nepreziti, ze kvuli tomu nechteji mit dalsi deti apod, tak nevim, proc by si ho nemohly doprat. Samozrejme napichovani k pateri by melo byt po lokalnim umrtveni, tzn. nic by se nemelo citit. Ja jsem ho nechtela ani zanic, ale otvirani se zniceho nic zastavilo, takze nebyla jina moznost a dnes jsem za to moc rada, porod jsem si cely krasne uzila, ne protrpela.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.