| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Ivul, já ji taky chápu, taky jsem si prošla tou mateřskou i jinou nejistotou.

Ale vycházím z toho, že jediná babička, kterou máme (moje pěstounka ~s~~x~) je hrozně hodná, děti ji milujou, nás jako rodiče respektuje, a přesto mi občas řekne, že ty děti nastydnou, občas jim zastrčí tričko do punčocháčů a občas mi řekne "ty kozo, vždyť ti ty děti chudinky umrznou", ale mně to kupodivu vůbec nevadí, protože prostě jednak vím, že to mou rodičovskou autoritu zpochybnit NEMŮŽE, jednak jsem šťastná, že mám někoho, kdo tohle mým dětem udělá a kdo mě ještě v dospělém věku drží za malou holku, které může říct "ty kozo" ~s~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.