| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

ulev si a příště napočítej do milionu, buď v klidu, tohle bude pořád... ~d~ jak psal někdo nade mnou, teď je to oblečení, za chvíli to budou příkrmy, páč mléko jí stačit nebude (nedej bože když budeš chtít kojit tak v roce a dýl..), pak bude zase málo oblečená.. joo, ještě se připrav na etudy s plenama, pak to bdue školka, nemoce, kamarádi,....

hele, já mám taky z tchýně občas dost, nejvíc když mi začne vykládat, že rohlík položený na koberec v dětském pokojinjiž naše děti nesmí sníst, neb je kontaminovaný nevím čím vším.... ~a~ pusu "nesmíme" dát dítěti, pá je to nehygienické, atd.... o vhodnosti ožužlávání kousátka dítětem, kterému se prořezávají zoubky snad ani mluvit nemusim ~t~
to, že se tchýně je div ne osypaná, když vidí, že se naše děti napily ze stejné lahve, vyměnily si dudlíky a použili stejnou vidličku k nabodnutí čehokoliv a snědly to... jo, prostě všude číhá nákaza, bakterie, .. ~a~ jo, mýt dítě mýdlem, když přijde ze zahrady jako prase je dle mojí tchýně špatné, protože mádlo není vůbec potřeba v mytí malých dětí.. taktéž i krém...

už to neřeším, jen se nadechnu, usměju, ymslím si svoje a jdeme dál... když joo prudí, řeknu jí, že to, jak to dělala ona se svýma dětma je jedna věc, ale jak to dělám á se svýma dětma je věc moje... sice brblá, ale pak už neprudí ~:-D

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-6= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.