| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

ahojky,

Májo ~6~ upřímnou soustrast. Adámkovi bych asi nevysvětlovala nic moc, on to stejně nepochopí, ale Klea už je ve věku kdy by měla začít smrt vnímat jako přirozený koloběh života - život začíná narozením a končí smrtí, ale jak to vysvětlit ~d~~d~~d~ Pokud je to smrt "na stáří" určitě se to vysvětluje líp než úmrtí v mladém věku...
tak držím palce a písni jak to Klea vzala
sama nevím jak budu jednou tyto věci vysvětlovat...

Lucinka zatím má vysvětlený jen hřbitov a i tak z toho pak vznikla celkem komická situace....můj tatínek zemřel 2002, tedy dávno před jejím narozením.... mamka si našla přítele a ten je pro Lucinku děda.... Lucinka ví, že babička Alenka je moje maminka a Vašek je její děda.... že to není můj tatínek se nikdy neřešilo a nyskánm že na to je ještě malá
Šly jsme s Luckou na jaře na hřbitov, vysvětlila jsem jí, že tam spinká/odpočívá můj tatínek, že už umřel, že se tam musí být potichu, aby to nikoho nerušilo.... cestou na hřbitov začala brečet, že její tatínek umřel~t~~e~ takže jsem vysvětlovala, že její né, že můj (vůbec jí nepletu hlavu, že by to býval byl její děda, protože původně patřil k babičce)..... no asi to nepobrala úplně správně, protože odpoledne když jsme byly doma, tak slyšela sousedku.... máme tady v baráku přepaženou a dveřmi oddělenou část společné chodby, takže máme takovou chodbičku před bytem společnou jen s nimi.... já telefonovala s kamarádkou z Finska a sousedka v chodbičce luxovala.... jakmile v chodbičce někdo něco dělá, tak Lucka i jejich dcera jsou zvědavky a jdou asistovat.... takže jakmile slyšela vysavač vyběhla a že prý jí jde říct, že umřel... já ten hovor s Finskem, takže jsem to až tak neřešila.... a Lucka tam začala vyprávět že už umřel - náš tatínek... sousedka naštěstí přes vysavač neslyšela a než doluxovala, tak už jsem přišla já..... by asi koukala kdyby jí Lucinka vysvětlila, že náš tatínek umřel....

Holky, mám prosbu - 31. října mají přijít do školy jako strašidýlka.... nemáte někdo doma kostým, případně návod jak ho vyrobit - v životě jsem kostým nevyráběla, tak nějak nevím jak na to.... jediné co mám je staré prostěradlo....

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-6= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.