| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

jůůů, my máme stejnou tchýni ~t~ ~t~ A nevolá ti náhodou každý ráno jako mě,jestli jsi vypila hrnek bílý kávy a jestli kojím,že kojení je důležitý? Mně jo ~t~ Já jsem měla normálně po 14 dnech depresi jakmile jsem uslyšela zvonit telefon. Došlo to tak daleko,že jsem si na celý den vypínala zvonění. To pak už manžel byl naštvaný tak jsem mu řekla,že jeho máma mě svou péči úplně vynervovala a že je jí prd po tom jestli piju kávu a jak dlouho budu a jestli vůbec,kojit. Tak jí zavolal a požádal jí ať mi nevolá denně. Tak volala 3x do týdne. ~t~

Hele pak je ještě možnost jí prostě říct hned a na ostro svůj názor - Prostě něco v tom smyslu - Já chápu,že se o vnučku bojíte,ale skutečně jí není zima,já to poznám,narozdíl od vás jsem s ní denně tak vím co potřebuje,ale děkuju za upozornění až budu mít pocit,že je jí zima tak ji obleču.

A když ti kouká na prsa? No tak ji požádej jestli můžeš nakojit v klidu a o samotě.

Já jsem teda na kojení odcházela. U nikoho jinýho ne,ale u tchánů ano.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 7+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.