| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

jo řeší. To víš,že jo. Já jen píšu,že jí chápu,protože po porodu (a myslím,že zakladatelka má čerstvé miminko) se mnou cloumaly hormony tak strašně,že bych se nad tím dokázala i rozbrečet a 14 dní mít deprese...

Ona sama časem pozná,že to je kravina,protože přijdou horší zásahy. Jen je mi líto,že se do ní někdo naveze a sjede ji,že je "blbá" když to řeší. Zase ale nikdo nejsme v její situaci, nikdo cizí nám nečte dopisy a nechodí šmejdit do ložnice - i když mě teda tchýně do ložnice taky lezla - dokonce mi v prádelníku přeskládala spodní prádlo ~q~ On pak takový hormonálně rozladěný člověk fakt chytne nerva už při pozdravu a hledá za tím provokaci...

JESTLI TO MŮŽU SHRNOUT - TAK PRO TEČKU -

ZAVČAS A HNED OD ZAČÁTKU SE NAUČ ŘÍKAT NAHLAS CO SI MYSLÍŠ A CO TI VADÍ,UŽ JEN TÍM,ŽE TO NAHLAS ŘEKNEŠ SI ULEVÍŠ A NEBUDEŠ TO BRÁT TAK DRAMATICKY. MUSÍŠ POČÍTAT S TÍM,ŽE TCHÝNĚ/BABIČKA PROSTĚ BUDE KAFRAT DO VĚCÍ ALE ŽE KONEČNÉ ROZHODNUTÍ JE NA TOBĚ. POKUD DÍTĚTI VYLOŽENĚ NEŠKODÍ A NEUBLIŽUJE NAUČÍŠ SE TO ČASEM PŘECHÁZET. POKUD BUDEŠ MÍT POCIT,ŽE TO DÍTĚTI ŠKODÍ,UBLIŽUJE,VADÍ TAK SE PROSTĚ HLASITĚ OKAMŽITĚ OZVI. MÁŠ PRÁVO ŘÍCT NE,STEJNĚ JAKO ONA MÁ PRÁVO KAFRAT ~3~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 7+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.