| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

No moje tchýně........... Máme všude koberce a dceři 2roky rvala v létě na nohy teplé bačkory s kožíškem. Já jsem řekla, že je dcera mít nemusí, tak uraženě přešla do druhého pokoje. Následně, když jsem přišla ze záchodu, tak měla dcera bačkory a plakala, ale to byla moje vina, protože jsem jí poštvala. To že bačkory byly fakt teplé a ještě škrábaly to už je jedno. Říkám si jsou to jen blbé bačkory Domi neblbni nehádej se. Potom to byly zdravé jahůdky a zdravé jogurtíky, které ji dávala ( dcera alergie na jahody a na laktozu, dobře to věděla) a vrchol byl, když mi donesla koláč ve kterém se ji ptám jestli nejsou vlašáky (jsem alergická) prý ne. Tak to sním do 10minut mi natekly sliznice, že jsem musela do nemocnice. Tchýně poznamenala, že nadělám a že ořechy jsou dobré na zhubnutí. To, že malá chodila v létě v mikině, protože kýchala (i když má pylovou alergii) to je jedno. Některé věci prostě nevysvětlíš a nevím jak jinde, ale postupem času se to zhoršuje, ale já mám takovou nestandartní tchýni takovou snad nikdo mít nemůže. Ona řekne všechno a před lidma, třeba na náměstí v Ostravě, když jsem si byla koupit ovulační testy MM říkala, že to musí do mě nastříkat aby se to povedlo, že do pusy to není nic platné. Kolikrát se za ni i stydím~a~ já ji nepředělám. Prostě jsem rapidně omezila styk.~d~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 9-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.