| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Gratuluji Markétě i tu.
Taky zdravím Cizinku, občas sem chodím šmírovat a před porodem čtvrtého jsem sem trošku i psala, páč jsem potřebovala, aby mě nešmírovala moje rodina na mém "domovském" webu, takže jsem nesdílela tam.
Na zavinován íp o3D i 4D mi nejvíc pomáhal NTB na břiše~f~ páč má mstarší, není zrovna z nejlehčích a dole významně topí, takže má i funkci zahřívací. Jako bonus proti pytlík upecek měl monitor, kde jsem si mohla číst~:-D
Pro cizinku, článek už jsem ani tak nepsala kvůli sobě, nějak se, co se týče plánování potomků cítím na vrcholu, tedy na konci cesty, takže u nás už nastupuje po plozená další level spolu úspěšně růst a stárnout.
Články o porodech píšu kvůli ostatním co jso uan tom podobně a v mých zkušenostech se najdou. Za menšinu se označuju proto abych většinu, které se to týká, ale ještě se v tom nemašla nepopudila hned na začátku a zůstali diskuzi otevření a zamýšlející se~;)
Stejně proto pokud možno nemluvím o domácích porodech, protože v ČR působí jako rudý hadr na býka a bez ohledu na studie, WHO a cokoliv dalšího vzbuzují tak silné negativní emoce, že to lidi odmítnou dřív, než by se zamysleli, a téma prozkoumali do hloubky. Kdo pochopí podstatu přirozeného ůorodu nebo ho zažije už s volbou místa porodu ostatních lidí obvykle nemívá problém, bez ohledu na to jaké místo pro porod by si zvolil sám.
Bohužel kvluli mediálnímu směšování přirozeného porodu, domácího porodu a neasitovaného porodu, pak odmítají všechno jako jedno a totéž hazardní cosi, zdivočelých divoženek. Mám ideu, že by pomohlo dostat přirozený porod v porodnici, jeho význam a možnosti do povědomí většinové veřejnosti. Pak by mohl nastat zajímavý vývoj v chápání a preferencích~;)
Myslím, že skutečně prožité příběhy o takových přirozených porodech na webech pro těhotné a matky by mohly být cesta. Pokud totiž v příběhu člověk najde podobnost s něčím ve své životě, obvykle tomu automaticky věnuje pozornost a přitom nemá pocit, že do něho někdo hustí informace o čemsi divném, co ho koneckonců v zásadě ani nezajímá a ještě ho to ohrožuje (pokud mu to náhodou zaklepe na nezpracované trauma).

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.