| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

asi mi hrábne ~n~~a~

odpoledne jsem vyráběla to strašidlo.... šít neumím, jsem totálně levá, přesto se jakžtakž podařilo vytvořit z prostěradla hábit s tím, že zbytek se doladí během týdne.... no už nemusíme.... Lucka odpol, že jí bolí to ouško (jak jí píchali před 3 týdny)

večer znova, že jí bolí, změřila jsem teplotu - 38°C
osahala ucho a že teda pojedem na ORL - myslela jsem, že jedem včas a že by pomohli jen ty kapky (Otobacid?).... no má chudinka píchlé znovu - zítra by to bylo 3 týdny

opět napsali vyplachovat Borovou vodou.... jsem si vzpomněla, že jste psaly, že Borová voda né.... jenže v tom šoku jsem samozřejmě nevěděla čím... myslela jsem, že to psala Lea... tak jsem jí volala
Lea to sice nebyla, ale alespoň mi dohledala na diskuzi ten 3%Peroxid, tak jsem koupila Peroxid

Doma jsem jí dala jen Nurofen a šla spinkat. Je chudinka úplně zničená - když jsme šli do ordinace, tak plakala, úplně měla zoufalý hysterák.

Jsem z toho úplně mimo ~n~

Leo, moc děkuji za pomoc~x~ a dohledání, byla jsem úplně v šoku, mozek nepracoval a jsem moc vděčná, že jsi mi pomohla ~x~

Doufám, že se to tentokrát obejde alespoň bez ATB. Kontrola u nás na ORL ve středu... při teplotách dříve.

Holky, jak dlouho jí teda mám nechat doma jako rekonvalescenci? Minulý týden v úterý dobrala ATB, v pondělí šla do školky, ve středu večer začala nudlit a dnes v neděli ucho - měla jsem jí nechat doma s obyč rýmou? Teplotu neměla, tak šla i čtvrtek, pátek.
Mám jí nechat doma na delší rekonvalescenci nebo nechat doma při prvním smrknutí? nebo co mám dělat?
Nevadí mi, že je pořád doma, nějak se promořit musí, ale vadí mi během 3 týdnů píchané ucho.
Já sama to jako dítě vůbec neznám.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-6= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.