| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Čtu to a říkám si - kolik je tazatelce, kolik je miminu. Byla jsem prvorodička v 18 a dodnes si pamatuju, jak mi vadilo, že se tchyně chce koukat na kojení. Jak jsem to první dítě hystericky nechtěla nikomu svěřit, a zejména tchyni ne. Jak jsem se nas.ala na vlastní mámu, když jsem zjistila, že zatímco jí svěřuju své dítě a jedu do školy, ona ho po dobu mé nepřítomnosti na celé odpoledne dává k mojí tchýni ~q~!!!!! No aspoň měla příležitost zjistit, že plod mého života jahody fakt nežere, takže je opravdu musím jíst já~:-D.
No prostě bylo těžké období pro nás pro všechny, ale všechny (já, máma i tchýně) jsme se snažily, abysme se nezabily vzájemně. Tehdy jsem se ze svých zoufalství vykecávala na koleji, dnes máte internet.
Nejlepším lékem na toto byly pro mě další děti, úplně jasně jsem cítila, že budu-li mít jen jedno, tou svojí nezvladatelnou opičí láskou ho zničím.
PS.: Moje tchýně je zlatá ~s~nejzlatější~s~, ale chvíli nám to vzájemně trvalo, než jsme si to ujasnily.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 0+8= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.