| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Díky Evi za přivítání,i když už tu jsem dlouho.Máš moc hezké děti.
Já mám jedno dítko kluka jmenuje se Tomášek a v létě mu byly dva roky.Je ve znamení lva a je velice živé dítko dost mě zaměstná.
Jinak jsem objednaná na příští pondělí na gyndu,tak jsem zvědavá,co mi doktor řekne.Nejradši bych tam jela už zítra,protože se to nedá vydržet to čekání jestli tam bude srdíčko nebo ne.Doufám samozřejmě,že jo.
Chci se zeptat.Šly byste na gyne už teď,kdyby ste byly na mém místě?Jelikož mám delší cyklus asi 35 dní a poslední měsíčky jsem měla 11.9.2011 tak nevím jestli by už šlo vidět srdíčko nebo je ještě brzo pokud dobře počítám a teoreticky jsem měla ovulaci bud 30.9.nebo 2.10. tak nevím jestli je tento týden na srdíčko brzy.Nemůžu se dočkat určitě mě chápete,ale nechci jít k doktorovi pokud tam bude jen váček takové terno další týden čekání už prožívat nechci.
podle netu jsem 6+1 dneska,ale zadávaly se tam jen poslední měsíčky a né délka cyklu,takže to asi nebude přesné asi je to dělané jen pro ty co mají pravidelný 28 denní cyklus.Nemáte prosím někdo lepší odkaz na těhu kalkulačku?
Mějte se fajn a dám info jak vše dopadlo
Díky za podporu.~;)~;((

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-7= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.