| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

ahojky,
Třešničko, tvůj plán jít až v pondělí je myslím správný... vzhledem k delším cyklům/pozdější OVU by to dřív bylo tak na gestační váček... a jak znám gynekology, tak další KO by byla za 3 týdny a ty by ses nervovala 3 týdny, takže vydržet co nejdýl teď je opravdu rozumné.... no já ovšem nikdy rozumná nebyla a taktizovala jak se dalo~8~
leda, že Jak psala Romča bys měla problémy se štítnou, nějaký problém s krví (srážlivost, mutace a nevím - nerozumím tomu) nebo jiný problém, ke by bylo nutné o případném těhu vědět co nejdříve - tak pak zase naopak bys měla jít co nejdřív

Z ucha teče pořád - stále nažloutlá voda, jednou se mi na smotku papírového kapesníčku, kterým ucho suším po čištění zdálo, že je to takový žlutavý tahavý hnis (tahavý asi 1 mm - fakt maličko) teď večer měla zase 38,4.... nevím jak dlouho může mít ty teploty - celkem ráda bych se vyhnula ATB, ale zase na druhou stranu, pokud se k nim máme dopracovat, tak co nejdřív, není důvod to odkládat.
A odpoledne jednou frkla žluté nudle - ovšem jestli kvůli jedné žluté nudli nasazovat ATB ~d~

holky, třeba některá využijete
nedávno jsem v dětském textilu vyslechla radu od prodavačky (té prý to poradila jedna zákaznice)
jak jsou na tričkách takové ty gumové obrázky jak praskají (ona zrovna prodávala Kittynu přes celé břicho) tak když popraskají, tak prý vzít pečící papír, přiložit a na nejvyšší teplotu přežehlit a ono se to prý spojí
... no nevím, zkoušela jsem jedno tričko z C&A a nespojilo se, ale to nebyl ten správný pogumovaný obrázek - jinak se mi zatím žádný pod ruku nedostal

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 0+8= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.