| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Drzost??? Uvedu Ti můj případ. Přítel mě opustil ještě v těhotenství. Našel si novou přítelkyni. Syn má 7 měsíců a ještě mi nedal ani korunu. Na nic. Na výbavičku, na malého, na nic. Mě po zaplacení poplatků zbývá sotva na plenky. Abych měla na Nutrilon, oblečení pro malého, jídlo pro sebe, musím chodit na brigádu, když může někdo pohlídat.Kolikrát fakt nemám ani na jídlo. Bývalý žije u rodičů, kterým nemusí nic platit ani na stravu. Takže celou výplatu má na svoji utratu. Jeho rodiče jsou na tom víc než dobře. Malému nikdy nedali nic, než nějaké tepláky od vietnamců, případně vzorky dětské kosmetiky co dostali v lékárně. Syna omlouvají, že má málo peněz ~t~. Nechala jsem mu určit výživné soudně. Soud ještě neproběhl. A i když proběhne, pochybuju, že mi bude platit. V tom případě bych se vůbec nestyděla chtít ty peníze po jeho rodičích. Jak si chlapečka vychovali, tak to teď mají. Oni si totiž stále myslí, že výživné je DOBROVOLNÉ!!! A že když jejich syn o dítě nemá zájem, tak že na něj platit nemusí..... !!!~q~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 9-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.