| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

veš se chytne na kohokoliv a jak mi říkali v lékárně nemá to vůbec nic společného s hygienou. Mimochodem si je donesla i má hodně dobrá kamarádka učitelka, rovněž ze školy, venkovské malotřídky a ještě to zjistila až u holičky - tedy respektive holička, když jí kamarádka říká, že asi budeme barvit a ona jí rozčísla vlasy a řekla, no to budeme barvit určitě. Oni totiž to ty potvory vší nemají rády, takže pochcípou.
Mimochodem kamarádka je velice čistotná a celá její rodina, všichni se doma denně sprchují, chodí v čistém prádle a mají doma čisto.

Já se vší bojím, co mi dcerka 4,5 začla chodit do školky, má jemné a dlouhé po lopaty vlasy... tady na netu holky radili - mít hlavu a pak v masírovat kapku tee tree oleje. Já koupila.. a ještě po poradě s lékárnicí měju dceři minimálně 1x za tři dny vlasy.. ono to dýl z nich není cítit a vši to nemají rády.. a potom je prý taky dobré nosit hodně utažené vlasy.. takže dcera chodí nekompromisně v pevně utažených copech, coup, stažené vlasy. ve školce už vši byly a dcerka nedonesla, takže asi to nějaký efekt snad má a vyjde to na pár korun proti tomu odvšivování, to jde potom do stovek až tisíců, když se to opakuje.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.