| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Zdravím, jsem tu nová, ale zaujala mě vaše diskuze ohledně kvasinek. Já s nima bojuju už asi tři roky od té doby co jsem začala brát antikoncepci. Ze začátku to bylo v pohodě, ale pak sem dostala zánět krčních mandlí, nadopovali mě pendeponem a to bylo jako když luskneš prstem. Začala sem mít výtoky a problémy pálení, no vždyť to znáte. U doktorky sem byla na několika vyšetřeních, dostala sem čípky, ty mi nesedli bylo mi z nich špatně, pak rosalgin ten mi taky nepomohl, na dietu nemám vůli nikdy sem jí nevydržela. Kalhotky nosím zásadně balvněný a bílý, barevný jen vyjímečně. Vyvařuju spodní prádlo ale nic nepomáhá. Zjistila sem, že se mi to zhoršuje když sem ve stresu nebo v létě když je horko a chodím hodně do vody a pak taky když nosím džíny a nevětrám jak tady někdo přesně řekl. Teď sem objevila přípravky OKG a začala je užívat, je to česká firma a jsou to bylinky. Užívám je asi tři týdny a můžu říct že se to ohodně zlepšilo než to bylo předtím. Trpím i na suchou kůži a zácpami pomáhá mi to i na tyhle problémy. Vřele doporučuji. Mám klid a cítím se dobře.Pokud Vám nic nepomáhá zkuste tohle, bohužel se to ale nedá koupit normálně v lékárně, ale jestli budete mít někdo zájem napiště mi na mail bohunka.z@seznam.cz. ~;((:-)

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6+0= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.