| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Ahoj,

holky všem kteří na nás myslíte děkujeme. Hani zauzlení střev je prý u dětí celkem časté a nebezpečné. O což mě zaráží více, že doktorka na pohovotosti skoro nic neudělala a poslala nás domů. Ale asi je to běžný postup... :-( Fakt je dobře, že máme Tadeáška a další mimčo snad taky bude. Mám zpoždění s MS, tak uvidíme. Ale kdybych si mohla vybírat, tak ještě tak půl roku počkat...

Co skauti potřebují? Hodně věcí. Třeba něco na tvoření, prostěradla, těch bude třeba mraky na tábor na kostýmy slovanů. Kdyby jste měla některá doma nepružící nejlépe přírodní barvy (bílá, krémová, pastelová zelená, hnědá, žlutá...) a materiál (bavlna, len...) uvítám v jakémkoliv množství s nadšením, nevadí potrháná a zapraná a flekatá a podobně.

Ještě jsem chtěla napsat další věci, leč manžel celkem neúspěšně uspává Táďulku a já se nedokážu soustředit a to jsem dva pokoje od ložnice. Malej strašně křičí, nejraději bych tam vběhla a uspala ho, ale muž si ho chce alespoň jednou uspat sám. Tak jsem zvědavá, kdy zavolá...

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.