| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Ja mam tezkou alergii na tchyni. Kdyz premyslim jak to vsechno vzniklo, tak to bylo postupne vytvorena bublina. Nejdrive se mi nelibilo jeji postaveni v rodine. I kdyz je vysokoskolacka a jedina zivitelka rodiny, tak vlastne jedina se stara o domacnost. Jeji manzel a dva syny nikdy nic nemuseli delat nic. Manzel vecne sedi u televize a jen ktitizuje co spatne udelala, co nedosolila nebo nedopekla. No proste hruza. Ja zase pochazim z rodiny, kde zeny byly za damy, tj. opevovane a zaroven velmi samostatne. Moje mama me vychovala, ze se musim o vse postarat sama. Jsem velmi sobestacna a financne zajistena. A to vlastne byl prvni stred. Ja vlastne ji si vubec nevazim, jako zenu a ani cloveka. Syny nenaucila nic. Prvni stred s manzelem nastal kdyz jsem ho upozornila na existenci zachodove stetky. I to u nich dela maminka. Nicmene pres prvotni hadky, v dnesni dobe manzel kompletne mi pomaha v domacnosti. Uklizime, varime a starame se o dite spolu. Oba i vydelavame. Tchan zase taky se divil, kdyz jsem po 3 mesicich koupila za vlastni penize lepsi auto nez jeho syn, ale nevymenili jsme se. Druhy syn je o sedm let mladsi. Ani nestuduje a ani nepracuje. Je mu 27. Jeho divka porodila mu dite. Coz ani to snim nehnulo. Furt nedela nic. Jo a rodicum to rekli mesic pred porodem. Skolu prerusil, protoze musi se starat o rodinu. Ale furt bydli u rodicu v jinem meste nez pritelkyne se synem. Praci hleda, ale uz uz skoro rok ji nemuze najit. A maminka ho v tom podporuje. Proc by pracoval jen tak nekde, at ji radeji pomuze doma. No nevim jak to vyresim, jelikoz mne to strasne stve i kdyz vubec mi do toho nic neni. Ale vic asi mi vadi jeji nezajem o meho syna, tj. jejiho vnuka. Je strasne studena, az na svyho neschopneho milacka - mladsiho synacka. Moc asi se v tom se zamotala. Ale potrebovala jsem si to vykricet do sveta.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+1+1= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.