| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Ivo, jak jsem psala,moje dite chodi do specky, a jeho integraci neuvazuji.. Uvazovala bych za velice idealnich podminek, ktery mi zde v NL nikdo za soucasne stavu neda.. Respektive mozna, kdybychom se odstehovali nekam na vesnci, kde by byla nejake uzasna p. ucitelka v malotridce.. Ja na to nemam nervy. Syn je hodne stydlivi. Bohuzel i u nich ve skole bude chodit od pristiho roku, do spec. tridy, kde bude jeste min deti a pomalejsi tempo. jeho IQ v testech vychazi neco mezi lehko a stredne tezkou MR.. Autisticke rysy jsem nezkoumali, nemam ani potrebu to delat, protoze to pro nas nema zadny prakticky vyznam. To znamena, ze je na tom uplne jinak nez deti Len a Pawli.. Syn ma i volnocasove aktivity specilani. Chodi na spec. hokej a Skauta. V ramci normalniho oddilu je vzdy jedne skupina spec., ale dost veci delaji dohromady, to je tak max. integrace, ktera mi prijde vhodna..

Zruseni specek jsou podle mne naprosto poplasny zpravy. Tady se o necem takovem neuvazuje, taky bydlim v clenske zemi EU:-). Jo bude se setrit, do tri let se musi 1/3 deti vratit do normalniho skolstvi, bez asitence bez penez na vic, jak to chteji udelat nevim.. Na druhou stranu i tady je plno deti, ktere by ve Specce byt nemusely a taky se v teto oblasti vyhazuji penize oknem. Ja fakt mam v tomto "vyhodu" ze syn je natolik postizeny, ze se do te 1/3 snad nedostane..

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.