| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Sen - pěhný to budeš mít!

Bižu - jestli bys už tomu kolenu neměla v tom tvým vysokým věku dopřát taky klid ;)

Radko - je mi vás líto - jako rodičů, páč to není jednoduchý. Pančelku vyloženě lituju (páč třída plná kluků, to je mazeeeec - loni to měli králící ve školce - 18 kluků a 3 holčičky). Takže pro vás všechny je to hodně těžký. A nevím, asi tě to neuklidní, ale osobně si myslím, že pro život je Mára připravenej líp, než tisíce snaživých holčiček (včetně tý mý), co dělaj, co se jim řekne a samy moc nedumají. Mára je "hlava otevřená" - přemejšlí, vymejšlí - nenechá si nic "nakukat".
Možná se mýlím - hodně mi připomíná našeho Míru. Kterej to má v hlavě perfektně srovnaný. Řekla bych, že inteligencí je na tom nejlíp z těch mých 3. Ale rozhodně (a to ani náhodou) se to nepozná z toho, když jim zadáš nějakej úkol. On funguje jenom tehdy, když ho to baví. Jinak ne. Za vším něco hledá....
Pořád řeším nějaký výstřelky ve školce.
Ale když se najde někdo (nebo něco), co ho zaujme - je úžasnej. Má to v hlavě neskutečně srovnaný. O všem se musí přesvědčit a utvrdit se v tom (už od mala) - nic nebere jako dogma, jako svatou pravdu (šak taky kolikrát se třeba popálil o troubu, než mi uvěřil, že to pálí). Teď jsem mu říkala, že ježíšek a čerti a že je všechny vidí - jestli zloběj a tak. No a holky - "vidí nás, musíme bejt hodný". Mírova reakce...? "když je JÁ nevidím, tak oni mě taky ne". Tak jsem mu vysvětlila, že když stojím za ním, že JÁ ho vidím a on mě ne. Zamyslel se a prej "ale když se hodně rychle otočím, tak bych je viděl", takže další moje vysvětlování, jak by to šlo a on zase vymejšlí, proč to nejde.
Jako štve mi. Přiznávám. Ale neskutečně obdivuju, jak mu ta makovička pálí.
A Máru vidím podobně. Kéž by měl štěstí na dobrýo učitele/učitelku, co ho dokáže zaujmout - páč pak jsem si jistá, že by byl nejlepší z nejlepších.
Držte se a hodně síly!!! (a tak trošku doufám, že s Mírou tu školu nějak přečkám :oDDD)

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.