| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Evisto, zrovna dnes ráno, jsem si řekla, že sem něco písnu, ať to trošku prolomím.

Včera jsme byly s holkama u zubařky. Vikča OK, Lucce 1 trhala a mně akorát převrtala vypadlou plombu. Takže v poho.
Před asi 14 dny jsme byla po roce a půl na gyndě na preventivce~d~~f~. Musím se přiznat, že to všecko strašně flákám ty doktory. S dětma chodím všude a pravidelně ale na sebe opravdu kašlu~f~. Musím se polepšit.

Pátek, sobota a neděle jdu do práce. Konečně mi zavolali. Většin ou chodím už od prvního, ale ted prý nebrali, tak až od zítřka. Jinak píšu všude možně. Psala jsem už i jako pomocná síla do kuchyně, jaká je tu nouze, ale ani tam mě nevzali~t~, takže s mým vzdělání se nehodím ani na uklízečku nebo co... No mám jen SŠ a to na škrábaní brambor už asi nestačí. Psala jsem i do JYSKU. Hledali na poloviční úvazek, tak to taky ne a včera jsem odepisovala na vedoucí školní jídelny~t~, ale to budou chtít asi přinejmenším právnický titul~5~. Takže s tím taky nepočítám. Aspon že mám tu brigošku už dva roky, jinak nevím nevím.

Byly jsme s Vikčou v nemocnici nedávno s laringitidou. Ale do té doby byla naprosto zdravá a ted je zase, musím teda zaťukat na vše kolem sebe, at to nezakřiknu. Kupodivu se letos ve školce drží. Konečně má asi v sobě protilátky a není v jednom kuse na hromadě. Jinak v nemocnici jsme se měly naprosto suprově. Mamča tam totiž dělá sestřičku, takže jsme se měly jak královny. oprašovali nás tam, dostaly jsme nadstandart, no prostě co víc si přát. Měla jsem to jako takovou mini dovču. Se sestřikama jsme kecaly...Fakt paráda. To byl hned jiný přístup že jo, když tam je mamča...~z~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-7= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.