| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Ne, na Mirka, ani na Kulhase nežárlím. Mirek píše něco jiného než já a naše cílovky se moc nekryje, a Kulhánek mi svým způsobem spíš dělá reklamu, já uloupnu čtenáře jemu, on mě těžko a i kdyby, tak jen okrajově.
A ke konkurentkám... nechci, aby to vyznělo zle, ale z českých žánrových spisovatelek neberu jako konkurenci žádnou, některé mám hodně ráda, jako Františku, která je fakt zlatá ženská, hrozně hodná a nesobecká, jakýkoli úspěch jí přeju, protože by se pro druhé opravdu rozdala a ostatní kolegyně... já se tím živím, píšu mnohem víc, než oni a asi i s jiným záměrem.
Konkurencí v tomhle smyslu jsou překladové autorky, Hamilltonka, Huffová, atd.

A co je tu při psaní důležité? Příčetnost, spolehlivost, orientace na trhu, dobré řemeslo... :) Tradice psaní jako profese, psaní oddychové beletrie, se tu za časů komoušů bohužel vytratila, a navázat na ni je těžké, ale nakladatelství ocení autory, se kterými se lze dohodnout rozumně a čtenáři ocení autory, kteří jsou srovnatelní se zahraničím. Ono je to na delší povídání. Pravda je taková, že cokoli je příliš složité, nebo "s přesahem", se bez obrovské reklamní kampaně prodává blbě, až tragicky blbě.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6+0= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.