| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Potřebuju si utřídit myšlenky, možná mi v tom diskuze trochu pomůže.
Posledních pár měsíců mi přibývají zdrav. potíže (kyčle, páteř...). Před týdnem mě začaly brnět, resp. píchat jako jehličkami ruce, nohy a obličej. Postupně se to lepší, různě na střídačku se to mění, objevuje a mizí. Nicméně obíhání doktorů mě nemine. Je mi jasné, že to může být celé spektrum příčin od banální po vážnou.
Praktická se kloní k tomu, že to asi souvisí s vyoperovoanou štítnou žlázou před 6ti lety. V pondělí jdu na odběry vč. borelií...
Mezitím jsem měla kontrolu u ortopeda (kam jsem chodila kv. kyčlím a páteři). Ten se kloní k tomu, že to bude od páteře, až budu mít výsledky odběrů a zprávu z neurologie, zkontroluje mi plotýnky a krční páteř. Doporučil přerušit rehabilitace bederní páteře, kdyby se to tím rozdráždilo (praktická a neuroložka mi ale doporučilayv rhb pokračovat). Napsal mi ale hned Melovis, že mi jen prospěje. Brát jsem ho nezačala ~f~ chci počkat na výsledky odběrů (např. kvůli ledvinám) - je to rozumné?
Volala jsem na rehabilitace - tam mi řekli, že to může být od toho (začalo mi to den po rhb) a že to je OK a až v rhb. pokračuju (ortoped, praktická a neuroložka mi říkali, že to z rhb nebude)
Dnes jsem byla na neurologii. Neuroložka se kloní k tomu, že to bude psychosomatické, nicméně možná metabolické nebo z té šťítné žlázy. Vyloučit ale nemůže ani horší variantu, pro jistotu by doporučila magnetickou rezonanci a lumb. punkci, ale až po výsledcích odběrů. Nicméně hned mi napsala neurol a cipralex, že se to zklidní a že mi to neuškodí. Je pravda, že jsem měla delší období velkých stresů a poslední dobou cítím řekla bych určitou psych. nepohodu, o depresi bych ale nemluvila. Za týden se jí mám ozvat, jak se podařilo to nasadit, k psych. prý zatím nemusím. Pro úplnost podotýkám, že léky od neurol. a ortopeda by se podle příbaláku neměly brát zároveň. Nejradši bych se zatím vykašlala i na AD, min. než budou výsledky odběrů a vyšetření na endokrinologii. Je to rozumné? Jak jí to zdůvodním? Podle hodnocení na webu je to dobrá neuroložka. Tak jsem z toho jelen. Co byste dělali? Prosím taky o vyjádření doktory. D9ky.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 0+8= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.