| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Elí, děkuji za vysvětlení s pasivní agresí a depresí. SEdí to,no. :-(
Jen by mě ještě zajímalo, jestli se dá říct, že takové to vytváření situací, ve kterých jsou pak pro druhé vlastně ti špatní, jak moc je to plánované promyšlené nebo nakolik je to bezděčné, prostě se tak člověk chová a ani si to neuvědomuje. (ten, o kom píšu to má nejvíc v podobě nesplněných slibů, nespolehlivosti, střídání názorů - podle toho, v jaké skupině lidí je, takový říká názor, čili na jednu věc má klidně tři názory, což já právě nechápu, jestli to s tou poruchou a depresí nějak souvisí, či to dělá naschvál nebo si to neuvědomuje...~d~)

Příklad s Božkou jsem pochopila,díky ~;)

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 7+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.