| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Ahoj všem.
Takže kluci skončili se závoděním…už jen lehce trénují. Teda včera jsem jim trénink zatrhla, když nemá rozum trenér. Máme tu úplně šílenou inverzui. Nejlíp se má Luk…odjede do školy a tam má pořád slunečno a nesmradlavo.:-)
Navíc jsme si užili inverzi o den dřív…neb u nás slunečno a my se vydali do Prahy objet bazary a velký sporty a doplnit lyžařskou výbavu……něco nového a něco starého…..boty na běžky jsme sehnali v HAppy sportu starší…teda ty Danovi asi měl někdo tak jednu sezonu….Lukovi jsou na tom malinko hůř. Lukovi jsme koupili nový lyžáky…bohužel…neměli do lyží..takže ještě hned starší lyže v jiným bazaru. Takže může sněžit. My můžeme lyžovat.:-) Jak za barákem tak na horách.

Dneska musím s Daníkem na rovnátka…nevím co budeme dělat…ani po ½ roce roztahování čelisti nerostou druhý zuby…i když nyní už ta místo mají….přitom to první roztahování loni šlo tak krásně…..a dvojky začali růst skoro po 2 měsících. A Luk dneska dostane termín někdy na jaro na nalepení rovnátek. Doufám, že to půjde rychle(takhle je kost a kůže- svaly jak jsme zjistili na rehabilitaci ..a nebude skoro moci jíst…z vlastní zkušenosti a hubnout nepotřebuje)

Jo a k mobilu. Mám zkušenosti jako Dooly. Mají oba starší telefon…neztratili ani jednou za ty roky co ho mají vždy perfektně věděli kde je….jen ho skoro nepoužívají….prakticky ho zapnou když potřebují TAXI….nejel Bus a podobně.Nový zatím nekupujeme…čekáme….až nebude co vymyslet tak to bude asi dobrý dárek…..
Doma když jsou máme pevnou linku….takže vědí kdo volá a nebo zavolají zpět. Museli jsme tam navolit všechny možný čísla z manželovi práce…oni mu nebrali telefon, když nezavolal z kanclu od sebe.:-D


Vánoce řeším a neřeším…kluci dostanou od našich kupu merkuru….dostali jsme pro ně peníze. Tak jim ho objednám nebo koupím. Musím se kouknout. Oni mají nějaký po manželovi…asi 10plat….,ale chce to oživit…kor, když Dan si staví denně….

NYko teda to jsou šikulky, že byli v Liberci první. Fakt velká gratulace! Kdy pojedou na další závody Jak jsi psala..asi mi uniknul termín?~g~
Nesnášenlivost laktozy má známá u kluka…jen nějakou lehčí formu.Vyřadili prakticky jen jogurty a mléko, tvaroh a průjem zmizel. Ty drobný věci…jak píšeš…ani nemuseli….Ale všechno jí tam vysvětlili. A mohla kdykoliv zavolat.
Super, že si zvyknul v nové třídě v jeslích.je fakt šikovný!:-)
Nezapomeň napsat jak jste dopadli.

Dooly super, že máš novou bundu. Já mám jen takovou napůl na lyže….od loni. Měla jsem jí jen párkrát.
Chudák Viky….máte taky inverzi?

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.