| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Sem měla jaksi na pilno, tak se dostávám k psaní až teď. Minulej víkend jsme si príma užili (až na pár katastrof - jako jsou vyvrácený dveře z pantů - respektive vyštípnutí pantů ze dveří a vysypání kuliček z kojeneckýho polštáře(že jim tam ale je, těch potvor - a to vysypali jen část....))

Jinak ad škola - je vidět, že to je všude jinak. Nicméně - za mě - důležitý je, aby se jim tam líbilo a aby jim škola přinášela to, co má - radost z učení a z kamarádů.

Mišulka teď začíná číst a strašně jí baví, že jí to začíná dávat smysl. Je to sranda vidět jí, jak objevuje to, co za těma písmenkama je...

LArsi - Natka má učitele?? To je BOMBA! Se hned tak nevidí (aspoň ne v našich "šířkách"). Musí to bejt fakt príma.

a Péťa od Rendy dostal první mráček??? Miška tuhle přišla s první dvojkou a taky bylo slzavý údolí (a ještě větší, když se jí minulej tejden povedlo ve škole se počůrat - prej se hlásila a hlásila, ale pančelka jí neviděla. Tak, než by se sama zvedla a šla na záchod, tak to pustila - truhla moje... .oDDD).

Ale nebojím se nic - oni se otrkají - všichni ubečánci. Když je to vyloženě nefrustruje, tak zase je dobře, když nemaj jednak pocit, že nic jinýho než "pohodáááá" ve škole nejni. A hlavně - a to opakuju pořád dokola Mišce, každej děláme chyby - každej, i paní učitelka. Není průšvih dostat horší známku. Průšvih je, když se na všechno vykašle a nic nedělá.
Ale tak jako tak - za rok už to takhle prožívat nebudou. Je ta zodpovědnost na ně halt veliká, no....

Doufám, že Bižu se po operaci rychle pzotavuje a už je líp.

Radko - a pochybuju o tom, že Mára bude rváč. Je šikovnej a vítězství si určitě zasloužil - moooc gratuluju!!!! (a mimochodem - judisti nejsou rváči, ne? ;))
A jinak - ono se to určitě usadí. A přesně jak píšeš - když nejsi u problému, nemáš šanci ho řešit. Dyk oni za chvíli neví ani co prováděli....

A navíc - asi to nebude stejný, ale tuhle jsem se bavila se školkovou pančelkou a ptala se na Míru - co a jak. No a ona povídala, že "dneska to byla síla". Tak se ptám, co jako vyváděl. A odpověď byla úplně úžasná: "no... jako nic, ale pořááád..." :oDDDD. A přesně takhle vnímám Míru doma já. Vlastně jako celkově nic strašnýho nedělá, ale dělá furt něco. A dokáže mi tím děsivě vytáčet.
Snad tedy i Mára nedělá nic strašnýho - jen mu dělá problém "udržet se na uzdě" (já nevím - vykřikování? skákání do řeči? věčnej oponent? dohadování se? pískání? Ťukání věcma do stolu? - jen mi napadá, co by to mohlo bejt - všechno je "nic". Ale když je to pořád.....) Až ošéfuje svůj vnitřní neklid - bude zase líp. Ale hlavně nemyslím si, že ty jako rodič (nebo teda vy oba) s tím můžete doma cokoliv udělat. Ono si to časem sedne, uvidíš. Rozhodně na vás myslím!!

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 0+8= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.