| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Bathory,

ono platí přesně to, co píšeš, aspoň u mě také. Prostě co dítě, to originál, a každý si musí najít svůj způsob. důslednost je dobrý předpoklad, ale prostě někdy se nedaří, no. Ale zase, aspoň to těm dětem ukáže, že i my dospělí si ulevíme a jim taky, takže podle mě občasné ulevení od důslednosti může být naopak přínosem :-)) Přirozené důsledky jsou podle mě nejlepším argumentem pro děti. Jsou totiž čitelné, hmatatelné, citelné :-))

Moje holky jsou taky živé, zvláště ta nejmladší. Děti se nemají porovnávat, ale kdybych měla říct, které z dětí bylo/je nejklidnější, dá se s ním nejlépe domluvit, tak je to prostřední dcera. ale zase, byla taková do svých 4 let a teď si hledá sama sebe a své místo, takže zase nové zkušenosti. A o tom to je. Jinak by ten život byl nudná šeď ~t~
Už jsem dospěla do stádia, že z toho vyrostou, a to mi pomáhá. Navíc, když vidím, jak se chovala a co dělala nejstarší dcera a už je nedělá, jak se do těch vývojových stádií dostávají i mladší dcery, tak aspoň vidím, že z toho fakt vyrostou (a objeví se zase něco nového ~;))

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-6= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.