| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Zdravím,

tchyně byla zase jednou aktivní a zakoupila lístky na místní mikulášskou besídku s tombolou. Nikoho se předem na nic neptala, prostě tady jsou lístky a jdeme celá rodina - hotovo.
Mám dvě děti, 11měs. holku a 4letého chlapce, který je ale velmi citlivý (nedonošené dítě). Hrozně se všeho bojí, když vidí trošku strašidelnější pohádku (s čerty nejsou žerty, ať žijí duchové ...) hned má noční děsy, počůrává se apod.
Nevím, jestli na besídku jít, i když lístky asi nebyli nejlevnější. Když koukám na jejich leták tak bych se bála i já. Bude tam Mikuláš, 2 andělé a 3 čerti. Masky jsou dle fotek vyloženě děsivé (spíš pro školní děti).
Když jsem se ohradila, tak tchyně nechtěla nic slyšet ... že nemůžu dětem upírat kulturní zážitky ... ŽE JE NEMŮŽU POŘÁD CHRÁNIT PŘED CELÝM SVĚTEM .. a že její děti to taky vždycky přežili - bez újmy.

Tak nevím, měla bych jít ? Mě se tedy vůbec nechce. Bojím se o syna.

Co vy ? Šli by jste ? Jak by jste to opatrně vysvětlili tchyni ?

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-6= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.