| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

ahoj, zakládám diskuzi spíše o takovém malém uhánění ženatým mužem, k lásce k ženatému muži to má (ještě) daleko (naštěstí..)..

a tak abych začala.. pracuji v mateřské škole, teď druhým rokem, kde od počátku skoro každý den vídám jednoho tatínka od pětileté holčičky, říkejme mu třeba martin.

martin má svou pětiletou dceru moc rád, dělá pro ni první poslední, ale to, že ji vodí do školky, dělá prý hlavně kvůli mně, jak se mi před prázdninami svěřil. do té doby jsem absolutně nic netušila. přišel mi takový milý, hodný, usměvavý, ale prostě je to tatínek od holčičky, která chodí k nám do školky.

před prázdninami za mnou přišel jeden den na zahradu chvilku poté, co odešly poslední děti. říkal, že by se se mnou o prázdninách rád sešel, jestli není troufalé mě pozvat na kafe. to jsem tedy s díky odmítla s tím, že je ženatý, má dceru a nejsme spolu přátelé, tak proč chodit na kafe.

o prázdninách jsme se neviděli vůbec, školka byla zavřená. po prázdninách začala jeho dcera chodit do jiné třídy, nějak jsem nestála o to, aby se to opakovalo, tak jsme ji dali jinam, děti se stejně míchaly, protože nám přibyla nová třída. ale martin nahlásil dceru na kroužek, který ve školce vedu, navíc dceru vodí do školky často tak brzy ráno, kde jsem tam já jediná učitelka, takže jsem si tím moc nepomohla.


pokaždé, když ho vidím, probodává mě očima, uvádí mě tím dost do rozpaků, je mi to příjemné jako od muže, on je navíc strašně sexy atd., ale prostě je to ten tatínek.. dokonce si na mě zjistil přes kolegyni číslo, nepíše mi nijak často, asi jednou za měsíc, ale pokaždé mě zve na kávu, vždycky jsem to odmítla.

..a dneska u nás ve školce dělal čerta. celou dobu se díval na mě, dokonce si toho všimla moje kolegyně, se kterou jsem ve třídě a dost si mě kvůli tomu dobírala, ale jen v dobrém.

já mám strach, jak to bude pokračovat. řekla jsem mu, jak je mi to nepříjemné, že si to nepřeju a podobně. bohužel mám ale strach, že tam přeskočila vzájemná jiskra a pokud bude pokračovat, časem tomu podlehnu. dneska jsem k tomu neměla vůbec daleko..

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 7+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.