| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

doporučuji ti multiway už jen proto že maj velký kolečka a na vesnici je to kolikrát potřeba to znám z vlastní zkušenosti...a to s tím vožením syna v kočárku si nic nedělej...Hlavně si se ptala na kočárek a né na přednášku jestli jak máš vozit vlastního syna...každá maminka to bere jinak...každá maminka má svůj názor na to...a já mám názor takovej že když dítě má 2 roky, golfky potřebuje..nedokázala bych si představit vozit 2 letý dítě někde po praze spíše v centru bez kočárku...jako třeba na Václaváku....Golfky jsou potřeba kolikrát i pro 3 leté dítě když je zvyklo ve školce po obědě spát...já mám 17.měsíční lumpa ten mi smí 3krát denně a bez kočárku bych si to nedokázala představit...jak tu radí jedna maminka....To teda lituju spíš to dítě tež tu maminku...~a~~~8~a~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 7+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.