| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

No jasně, špatně jsem se vyjádřila, něco to stojí, to je fakt - zadarmo to není, já to myslela spíš obrazně.
Já konkrétně platím 800,-- Kč za jedno sezení - což by měla být 1,5 h. Vždycky jsem tam ale byla 2 hodiny - nějak se do té 1,5 h nemůžu vejít~;).

Mě to zas tak moc ale nepřijde,uvážím-li, jaký to pro mě má, až neuvěřitelný, efekt (upozorňuju, že jsem prakticky a pragmaticky založený člověk, to, co ta kinezka dokáže beru jako nějaký typ zázraku~x~, nedá se to změřit, zvážit... )...
Ostatní ženský takovouhle sumu lehce každý měsíc bouchnou třeba za kosmetiku, kadeřníka, cigára nebo za cokoli jiného - já těmhle věcem neholduju a o to raději to dám za tu kinezku...
Chápu ale, že pro dost lidí to může být celkem hodně peněz - to je i pro mně s tím rozdílem ale, že já finanční problémy naštěstí nemám.
Navíc, když uvážím, že za současného stavu synkovy migrény mi sklenička panadolu stojící 100,-- Kč vystačí tak na měsíc...fakt to ráda dám, když ho to zbaví jeho urpení a mě té bezmoci, že to nemůžu ovlivnit, že mu v podstatě nemůžu jinak pomoci, než že mu dám mokrý hadr na hlavu...

Co se synka týče - ten lék, který by mu neurolog mohl napsat (je pro děti do cca max 12-ti let) má ale vedlejší účinek - může vyvolat nějakou imunologickou reakci organismu, přičemž může, ale také nemusí, pomoci. To nikdo dopředu neví, jestli a jak zabere. Vzhledem k tomu, že jsme z obou stran rodina alergiků, astmatiků a exematiků, já od početí synka dělám vše proto, aby alergický nebyl (prevence senzibilizace od početí u nás v ČR bohužel vůbec neexistuje, jak jsem s údivem zjistila), případně se snažím posunout případný nástup alergické reakce až co nejpozději to půjde. A on alergický prozatím není!!! i když už měl ve 2,5 roce namále..). A jo, je to moje zásluha - hlavně moje. A taky je to velké štěstí.
Tohle mu ale přeci nemůžu nechat napsat - fakt z toho mám strach! Takže jsem vlastně byla donucena hledat jinou cestu - a jak to vypadá, tak jsem ji našla...

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.