| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Páni, tady se to za ty dva dny rozjelo!

Jakarto, jak vidíš, můj čas už je zase tady :-) Normálně chodím spát dřív, tak kolem 1, ale v to pondělí jsem usnula v osm při uspávání Matýska a probudila se kolem 23h, řekla jsem si, že kouknu na net... a někak jsem se "zaklikala" - to je teď náš oblíbený rodinný termín :-) Myslím, že jsem šla spát asi hoďku před tvým budíčkem. Mimochodem, potěšilo mě vypátrání původu Tvé přezdívky, dlouho jsme s Pavlem dumali, proč se čteš jakarta a ne džakarta :-) I tak jsem ani nechtěla uvěřit, že obec s tak úžasným názvem u nás existuje, dokud nenašla na internetu i váš erb a bohatou historii Ekhardtovy Vsi :-)

KONFERENCE V BRNĚ - úpěnlivě jsem je poprosila o sborník přednášek a poslali mi ho mailem v .pdf, takže pokud byste o něj stáli, snad neporuším nějaká autorská práva moc, když vám ho přepošlu... Bohužel teda není příliš rozsáhlý, spíš je to jako souhrn anotací, ale aspoň pro představu.

Anonym - víš, těžko Ti někdo poradí "určitě ano - rozhodně ne". Ze své zkušenosti jen můžu říct, že jsem šťastná, že jsme na výchovu Matýska dva - a to je ještě malý a podle kamarádek téměř ideální dítě. Nejde jen o to, že se dělíme o výchovu i práci doma, a že když mi bude blbě, tak je tu Pavel, který mě pošle zalézt do postele a o Matýska se postará, ale strašně moc i o ten pocit, že se mám na koho spolehnout, ke komu přitulit a že vím, co bude s mýma dětma, kdyby se mi, nedej Bože, něco stalo.
Každý to ale samozřejmě může mít jinak... Jestli chceš, klidně mi napiš na mail u ikonky.

Holky, díky moc za příspěvky o přijetí dětí ve škole, to je věc, ze které mám celkem obavu. Hodně jste mě povzbudily, že to jde, asi jen se musí pečlivě zvážit škola a paní učitelka, ne každá je k tomu asi vůbec ochotná a má dost citlivosti a taktu. Taky z toho důvodu znovu zvažuju úmysl odstěhovat se mimo Prahu - tam taková možnost volby školy nebude :-(

Czeperko - hurá, jsem ráda, že Tě zase vidím (čtu) usměvavější! Dej vědět, jak se máte!

Lejko - gratulace a ať ti čekatelství uteče jako voda!

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+1+1= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.