| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Kili,
informace o buněčné imunitě v podobném rozsahu, jaký můžeme číst v současnosti, se u této vakciny postupně objevovaly až od doby před cca 3 lety, předtím se pohybovaly právě na úrovni protilátkové. Teď je už logicky informace plnější. Na usměrňování dealera nemám čas ani chuť, ale budiž, přijímám.

Informace se rozšiřují s každým rokem od zahájení prvních vakcinovaných skupin a jakkoliv jsem nemyslela, že bychom měli čekat ve smyslu odkladu vakcinace jako takové, chápala bych jako vhodnější vakcinovat zatím rizikové skupiny - zatím alespoň v mé klientele tvoří výraznou menšinu vakcinovaných jak kvůli dosavadní finanční náročnosti, tak ale i pro nezájem. Plošná vakcinace (byť zatím nepovinná) je velký krok a mě opravdu stále bude zajímat, jaké skutečné údaje o incidenci cervikálního karcinomu nebo těžkých prekanceroz budou mít první vakcinované v čase, kdy je tento rozvoj nejčetnější (tj. 15-20-25 let po primoinfektu). Na tuto informaci mám na mysli, že stále musíme čekat a ne kvůli tomu, že bych neměla dostatek zdrojů, ale proto, že tato data budou k dispozici až za určený čas uplynulý od vakcinace.

Medscape mi chodí též - z OB/GYN, vakcinace je pro můj obor taky okrajová, stýká se jen právě v HPV. Přeji hezký večer!

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 9-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.