| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Novoli, finanční tíseň si dokážu dost dobře představit, proto jsem také napsala, že 800,-- jsou peníze i pro mě, i když fakt teď počítat každou korunu na takovéhle věci opravdu nemusím. Ještě mám v živé paměti, jak jsem v 18-ti po škole začínala v Praze - na den jsem měla, po zaplacení nájmu, rozpočet 17,50 Kč na vše...no bylo to nelehké...ale byla jsem mladá a plná elánu a byla jsem sama, takže to šlo...

Víš, moje dítě má sice diagnózu, ovšem není to nic fatálního, prozatím to není ani nic, co by jej nějak výrazně omezovalo (migréna u dětí má kapku jiný průběh, než u dospěláků). Troufnu si tvrdit, že tvoje dítě je na tom hodně obdobně, možná i hůř akorát s tím rozdílem, že ho u toho nebolí hlava. Osobně mi ty děsy přijdou fakt horší, páč je pronásledují pořád - ve dne, v noci....
Náš Kubča se taky bojí jít po bytě sám, když je tma... a to je mu už 6 let! Když jsem se ho ptala, říkal, že vidí obličeje z pohádek - Gargamela atp. a že z toho má strach... no, tak chodím prostě s ním.... když byl malý, maloval nejraději černou.... až jsem ji musela schovat - neměla jsem na to...když byl mrňousek - v noci taky hodně plakal a často se budil - podle mě měl zlé sny - zlepšilo se to hodně věkem
Kdybych už tehdy věděla o kinezce, zkusila bych ji....
Každopádně - až tam půjdeme příště, zkusím s ní vyřešit i ten jeho strach - to mě vůbec nenapadlo - přisuzovala jsem to tomu, že je cíťa, má hooodně velkou fantazii a představivost a tomu, že ho tatínek jako prcka tmou strašil, takže to nijak nelámu, jen se ho těmi strachy snažím provázet - nijak mě nenapadlo, člověče, to začít řešit...
Takže díky za navedení~:-D a .... zkus to vzít jako prioritu - až budou nějaký korunky, tak tu kinezku přednostně vyzkoušejte - já první návštěvu sama před sebou ospravedlňovala tak, že jsem už v životě vyhodila víc peněz za větší blbiny...
Kdybys potřebovala, napiš mi mail - dám ti kontakt na tu svou kinezioložku (Praha)
Držím palce!~x~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.