| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Děkuji všem za zkušenosti a příspěvky. Včera už jsem odpadla a nestihla reagovat, ale dnes jsem všechno dočetla ~;).

Zkušenosti velmi zajímavé, ohledně výběru doktora určitě souhlasím a pravda je i to, že co doktor, to názor, takže rozhodování je opravdu oříšek, protože zkomplikovat se může jak vaginální porod, tak sekce ~d~

Já chodím přímo k primáři místní porodnice, kterému věřím, on je ale i dost opatrný ve všech rozhodnutích, takže hodně záleží na celkové situaci, jak se bude dál vyvíjet. Nějakou naději mi dal (nezavrhnul to hned), ale situace může být během několika týdnů jiná. Určitě to pak s ním ještě podrobně proberu, slyšela jsem také, že během porodu se může B ještě otočit, jakmile se udělá místo...ale reálný případ neznám..
Ještě je také nějaký čas, tak je i malá pravděpodobnost, že se B otočí zpět - přece jen je menší, tak nějaké místečko ještě asi má, je znát, že se i víc v bříšku mele, než Áčko, ale také jistota žádná ~d~
Gynekologický nález mám zatím úplně v klidu, i předchozí děti se narodily po termínu (do týdne), tak uvidíme, co se bude dál dít..

Jsem sama napnutá, jak to vše dopadne, týdny teď ke konci nějak strašně letí ~e~. Jestli to půjde, tak se přihlásím, jak jsme dopadli ~p~~p~ :-).

A děkuju taky moc za projevy podpory ~x~ ~;)

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 7+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.