| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Dámy, do zbraně!

V Rusku sice vždycky bojovaly i ženy, to je pravda... Jenomže jak to tam vždycky vypadalo! Oni potřebovali od nás čechů potravinovou pomoc i v dobách míru, protože všichni bojovali a vyráběli zbraně. Tak proč myslet na ostatní potřeby. Dnes už neplatí to, že nás svět (jako podmaněné země Ruska) umřít nenechá, hrstce národa pomůže a zbytek to sakramentsky odskáče.
A pokud jde o jednoho zdegenerovaného chlapa (mimo někt. zmuželých feministek), který to vymyslel, tak jeden zřejmě plal na fórum servru ženy in něco v tom smyslu: ženy jsou jako cikáni, dávky ano ale těžká práce a to co může bolet jako zranění v boji už ne. Nemyslím, že má pravdu. Uvedu příklad a asi je to jen jeden za všechny. Před MD jsem měla náročnou práci a do systému odváděla hodně peněz. Pak jsem chtěla mimčo, nešlo to. Léčba neplodnosti trvala dlouho a přinesla i bolestivé zákroky. Počít se mi podařilo 3krát. Jednou jsem však ve 4 měs. potratila, jednou předčasně porodila s tím, že dítě přežije komplikace na 50%. Jednou se mi ale podařilo donosit, dcera se však při dvoudenním porodu přidusila a dnes zápasíme s její hyperaktivitou. To všechno mě stálo 22 měsíců na lůžku se zvedlýma nohama.. Myslíte, že porod nebolí, že ženy netahají těžká břemena.. nechodící děti do schodů..
Po MD samozřejmě půjdu do práce znova. Ale ouha, tentokrát už nemůžu daleko dojíždět a být pryč z domu od rána do večera. Plat budu mít samozřejmě nižší, odvedu do systému méně peněz, ale stát bude mít dva nové občany, kteří budou přispívat na jeho důchodce. A ten výše zmíněný chytrák (možná s modrou, možná zklamaný..) bude ječet za slušný důchod také. 100% si nikdy nenaspoří, takže nevěřím, že by vyměnil 24 hod péči o děti, při níž musí vyjít s almužnou za svou práci, při níž si může naspořit o něco více než já.
Ne nezávidím mužům kolegům a ženám z bývalého zaměstnání, které tato kariéra výhradně uspokojuje.. ale také neříkám, že každá žena chce být jako muž se vším všudy, to by muž naopak také nebral a v péči o děti po rozvodu mu zde nikdo nezakazuje a bere se za samozřejmost, že se během ní nebude chovat jako žena a nezačne kojit. Tak proč by se emancipovaná žena měla chovat jako chlap se vším všudy? Navíc si ani při péči o děti nemám čas vypěstovat svalovou hmotu, které muž má 40% více. Nemám čas na posilovnu a cvičení, jako ženy, které se rozhodli výhradně pro kariéru...
Vím, jak bylo těžké život dát a střílet nikoho nepudu. Je dost pravděpodobné, že jako spousta žen odmítnu službu z důvodu svědomí. A pochybuju, že muži budou schopní postřílet podstatnou část národa u zdi. Na to by doplatili i Ti poslanci.
Mimochodem víte jaký byl demografický vývoj v ČR, za druhé svět. války se narodily silné ročníky, muži chtěli po sobě v bezpečí zázemí něco zanechat a ženy mít kousek muže u sebe, dávalo jim to sílu. Teď by to tak nebylo, válka může trvat dlouho a 15 puberťák není dospělý, i když si to myslí. Tyto děti by opravdu byly někde v táborech bez obou rodičů jen snadným terčem jako ty po tsunami. Unášely by se do bordelů, na orgány a preventivně střílely, aby nedostali v 18 do ruky zbraň.
Mě je jen líto, že jsem k volbám šla také, v kampani se totiž hlásaho něco jiného.. Nikdo neříkal o plánovaném schvalování pitomostí jako je: branná povinnost žen, registr nedárců orgánů místo dárců, zákaz výpomoci mezi dvouma podnikateli s živnosťákem na stejný předmět podnikání, o dalším návrhu pro zákaz potratů s řešením v utajeném porodu a adopci brr: 15 letá holka po prvním pokusu o dospělost porodí pro stát a pak se ve svém zajmu vrátí do lavic... Jaktože nám projdou takovéto vyjímky pitomosti, když ostatní zákony musíme s EU sjednotit.
Nerozumim, Angličanky, Němky, Američanky a další nejsou vlastenky, když nezádali o brannou povinnost?? Nemyslím si to, jen je jejich emancipace vyspělejší a ne tak zbrklá jako ta naše rovnoprávnost. Vědí, že neprůstřelná vesta s umělým bimbáskem rovnost nedělá. ta je ve vzájemném respektu a lásce.
Souhlasím s peticí o které mluvila, mám dojem Ulmanová.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-7= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.