| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Pawli, já fakt netuším, co by to mohla mít. Nekašle, nerýmuje - ALE má ucpaný nos a v noci špatně dýchá. Sedlo to na ni až v noci. Nevím, jestli to nepodpořila tím včerejším prvním tělocvikem po zápalu plic (necvičila 3 měsíce). Fakt nevím. Ale tělák se jí zatím líbí, mají takovou prima učitelku, věděla, že Eli jde na svůj první tělák, tak se s dětmi domluvila, že jí udělají hezkou první hodinu a připravila si opičí dráhu. Elince se to moc líbilo, pořád mi včera ukazovala, co podlézala, kudy prolézala, doma v obýváku mi to předváděla :-), večer jsem jí umyla vlásky, kdyby měla teplotu, tak by hned po vyndání z vany měla zimnici,ale nic takového. Vyfénovala jsem jí, šly jsme spát, četla jsem jí a ona si u toho ještě malovala, no a v noci jí to vylítlo. Neměřila jsem jí, jen byla strašně rozpálená. Dala jsem jí nejdřív Nurofen 200, ale ten nezabral, tak ještě po půl hodině Paralen 500. Pak spala, ale to dýchání se mi nelíbí, ta rychlá frekvence a teď ještě stále spí. Chodím ji kontrolovat. Napíšu pak, až přijdeme od doktorky. Nechám jí udělat CRP.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.