| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

někdy je to jednoduché někdy to není jednoduché přijít na to proč mám tři kluky nebo 3 holky, ale jsou tam určité důvody, které kolikrát nejsou patrné na první pohled......člověk musí analyzovat své chování a svůj životní styl......a tvrzení vše bylo stejné a přesto mám páreček je jakoby jste řekli větu, každý den jsem snědla a vypila stejné množství jídla a pití........a to přece není u nikoho pravda, že by jedl každý den na ,,g,, stejně jídlo a na ,,ml,, stejně vypil pití......nebo kuřačky vykouří každý den ve stejnou dobu stejný počet cigaret za den......blbost, že taková tvrzení

možná jste taky ten den běželi několikrát na MHD, možná jste se ten den víc rozčíli.....vše souvisí se vším.....proto to není tak jednoduché ovlivnit pohlaví....

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 7+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.