| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Gerberko,

já mám hrozný strach od té doby, co mi říkala naše mladší doktorka na středisku, jak nechávala syna 6 týdnu po zápalu plic operovat a ony mu zkolabovaly na sále plíce a museli ho oživovat. Toho se strašně bojím, že Eli ty plíce prostě nemá pořád v kondici a zvlášť teď, když zas něco chytla.

Kdyby byla naprosto zdravá, tak bych jí tu mandli nechala odoperovat, ten den bychom v nemocnici vydržely, ale bojím se, jak by zareagovaly ty její plíce. Těžko říct.

Gerberko, a jak Bédíkovi na ORL kontrolovali tu nosní mandli? Ten doktor na ORl, kam zítra půjdeme, ji kontroluje tak, že si nasadí gumovou rukavici a dítěti šťourne do krku - hrůza. Ale asi jinak to nejde, že?

Jinak holky z jiného soudku - jak jste na tom s vánočními přípravami? Já musím ještě dokoupit pár dárků ~f~, tak zítra odpoledne ještě musím do obchodů. Zítra navečer chceme ozdobit stromeček. Holky se strašně těší. Jestli s námi bude táta, netuším, holky by byly moc šťastný, Šári to ví o tom rozvodu, nese to statečně, ale Eli ne, ráda bych kvůli ní byla pohromadě, ale doprošovat se ho nebudu. Sám by měl vědět, že jsou tady děti, Elinka je ještě malá, tak bychom mohli hlavně kvůli Elince udělat hezké Vánoce, ale vážně netuším vůbec, kde je. U koho žije, kde se toulá? On je takový vlk samotář, tohle si přesně přál - žádné starosti s dětmi, jít si kam se mu zachce, nemuset se nikomu zpovídat. Holky, já tohle v životě nepochopím. Když se podívám na moje rodiče, jak spolu vycházejí a děda, jak je obětavý (byl pro nás se ségrou když jsme byly malé obětavý), teď je také tak hodný ke všem svým 4 vnoučatům - odveze nás, kam potřebujeme, pohlídá, Eli ho miluje. Jenomže tohle všechno by měla zažít se svým tátou, chudák děda jí vlastně toho tátu vynahrazuje. Eli ho zavolá nahoru k počítači, dá mu vedle sebe židli a "dědo,tady se posaď a koukej se, jak hraju hru" a děda chudák kolikrát i na té židli usíná, ale sedí a poslouchá pokyny Elči :-).

No, koukám, že jsem úplně odbočila od tématu :-). Holky, já jsem tak ráda, že Eli už nemá tu teplotu ~R^. Včera touhle dobou ji už měla.
Psala jsem to manželovi - už v pátek, že jí není dobře, že má horečky a víte, že se od té doby ani sms-kou nezeptal, jak se jí daří? Mě tohle tak neskutečně vytáčí, jak může být chlap tak sobeckej. Hlavně že on má svoje pohodlí ~o~~o~ a válí se s nějakou stařenou ~o~

Holky, věříte na Boží mlýny?

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.