| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Ahoj Lipuško,

koukám, že máte taky tak hodnýho dědu jako my. Náš je vážně dobrák od kosti, já mám na něj z dětství hrozně hezké vzpomínky, hezky si uměl s námi se ségrou hrát - vymýšlel různé hry, maloval s námi, prostě bezva táta. Já jsem hold takový štěstí neměla, manžel byl zlatej, když jsme byli ještě bezdětní, když jsem ho obskakovala a on byl jak král, ale jakmile přišly děti, tak ztratil své výsadní postavení, stal se z něj bručoun a před rodičovskými povinnostmi doslova zdrhnul. Jinak tedy na holky platí zatím v pořádku, navíc včera poslal mejl, že mi poslal 4 tisíce na účet holkám na Ježíška. Vycházíme spolu bez hádek a emocí, už jsem se nad to povznesla. Ale zamrzí to, když vidím, jak by ta Elinka o něj stála. Taky mohl počkat, až bude větší. Jenomže ho zblbla ta stařena v práci. Ta už má děti z hnízda a potřebovala nějakýho vola, který jí bude platit nájem a občas s ní zaerotikuje. A jemu to zas vyhovuje, protože tam je asi obskakovanej a nemusí se o nic starat.
Takže já s dědou taháme nákupy, vozí nás, kam potřebujeme, včera chudák s námi strávil celý dopoledne po doktorech a teď jel s mámou k ségře, nepere jí pračka, tak jí tam jeli pro prádo, máma to vypere tady u nás, vyžehlí a ségra si to večer odveze. Naši jsou strašně obětaví.
Za chvíli přijedou, musím připravit Eli, máme být v 11 u doktorky na kontrolním poslechu.
Lipuško, tak zatím ahoj ~3~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.