| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

SMEKÁM. Já nemám s nevěrou zkušenost doufám, že nejsem ani žádná moralistka. S manželem jsme spolu 22let a čím déle jsme spolu tím se nám to zdá lepší. Já nedokážu pochopit, že vztah po nějaké době prostě zevšední, že by jsme před sebou měli nějaká tajemství, která by nás odcizovala. Známe se opravdu dobře a to, že nám to zatím klape souvisí nejen s láskou, ale hlavně s úctou k tomu druhému. Jak se znám, tak kdyby se mi stalo to co tobě nikdy bych to neustála s takovou noblesou. Samozřejmě bych byla naštvaná na tu ženu, ale nejvíce na svého muže. Ta žena mě nic neslibovala, ničím mě nepodvedla - on ano. Taky vím (a ví to i můj manžel), že bych mu sbalila kufry a šel by. V tomhle nědělám kompromisy a neumím odpouštět. Taková jsem, takovou si mě vzal a taková zůstanu a s tím musí počítat, tak jako já s tím, že bych se trápila,užírala, věděla bych, že dělám velkou chybu, ale jemu bych to najevo nedala. Tohle jen a jen můj názor. Do téhle diskuse jsem psala jen jednou a to proto, že jsem už nevydržela kecy milenek o tom jak ví jak je manželka špatná, co dělá blbě, proč je jí nevěrný a jak chudáček trpí a zůstává v manželství např. kvůli dětem. TOTO JSOU BLBOSTI nerozvede se, protože s milenkou žít prostě nechce, má ji fakt na to jedno a jinak ho milenka nezajímá. O těhle "informovaných" milenkách si myslím, že to jsou zoufalé a hlavně hloupé ženy - pardón.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.