| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Já jsem nebyla vůbec OK... porod trval dva dny a noc, naprali do mě co se dalo, vývod z ledviny... ale po porodu máš síly na lámání kamene, pokud nejsi po císaři a pod., únava má odložený nástup. Oni to ještě posychrvali, že mi jako "zakázali" chodit, samozřejmě "pro mé bezpečí". Mohla jsem i běhat nebo dělat dřepy, kopat do dveří a nebo se sebrat a zavolat si fakt toho právníka a taxi domů. Byla bych to udělala, pokud by dítě nevydali, přesně to poznali, tak halt vydali..
Jinak praktická: mě nakonec pomohlo, že jsem paní doktorce řekla, že pokud nevydá dítě, tak do třiceti minut prosím zprávu s důvody, proč byla nutná separace, ačkoliv jsem si ji nepřála, včetně křivky teplot na sále, po odnesení sestrou ze sálu atd., slovo "žaloba" jsem ani nemusela použít, paní doktorce rychle došlo, že legrace skončila a najednou bylo umírající podchlazené dítě u mě. Ve zprávě o novorozenci samozřejmě o život ohrožujícím podchlazení ani ťuk. Ptala jsem se jich, proč to tam není, odpověď té samé megery, co mi vysvětlovla, že svým sobectvím zabíjím nevinné dítě (cituji doslova): "vaše dítě nebylo podchlazené, mělo perfektní poporodní adaptaci."

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-6= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.