| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Díky za podrobnou odpověď. Takže ono jde hlavně o to, zda žena jí dost a pravidelně, nebo spíš méně až málo, nepravidelně, k tomu ta skladba minerálů. Je mi jasný, že rozdělit stravu není snadné, ale hlavně když se ví, z jakého hlediska se to má členit a vybírat.

Tvoje příklady chápu a chápu už, že nejde o tu hmotnost. Ono někde na začátku něco kolem hmotnosti bylo, ale to psala myslím lvice nějak v souvislosti s tím metabolickým syndromem, mimochodem pořád mě to hodně zajímá, jak ten metabolický syndrom ovlivňuje pohlaví. Lvice, jestli budeš číst, mohla bys říct, jak jsi to myslela?

K té cukrovce, to je právě případ toho, kdy ženy musí jíst pravidelně, aby glykemie byla co nejvyrovnanější a hlavně, aby neklesla pod určitou hladinu. Z toho úhlu pohledu jsem dřív četla, že jednoznačně pro kluka. Diabetici mívají vyšší hladiny cukru než zdraví lidé a dokud neotěhotní, nevadí to, až v těhu musí hodnoty rovnat na prakticky zdravé a dá jim to někdy hodně práce i při zvýšených dávkách inzulinu. Přirozeně nevím, jak jsou na tom s minerály. Ale tolik holčiček u mých kamarádek diabetiček mě v této souvislosti zaujalo.

Jen poslední věc, já si nemyslím, že i v přísných laboratorních podmínkách by byla úspěšnost 100%. Já si myslím, že i skutečně dobře a mnohostranně se snažící žena může situaci ovlivnit maximálně na 80% a ten zbytek je něco, co ovlivnit nelze. Jestli někdo bude mít fakta mluvící o opaku, smeknu a změním názor. Vážně si myslím, že kdyby byla možnost 100% ovlivnění, lidé s dědičnými nemocemi by opravdu byli velmi ochotni dodržet všechno na světě. Jenže ono to 100% nebude. Potom to spoustě lidí za tu neuvěřitelnou a (někdy) dlouhou drezúru prostě nestojí.
Mmch mi do toho nepasují vícečata různého pohlaví.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.