| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Ahoj holky,

tak musím to vzít popořádku:

Ivčo - moc přeju Kájíkovi, aby mu ten Penicilin zabral. Určitě mu zabere, protože, jak mi říkala naše dr., tak Penicilin dobře proniká do tkání a ze všech těch antibiotik na trhu je "nejšetrnější". Tak aspoň trošku útěcha. Eli ho brala v listopadu na toho streptokoka v nose a "ve spodku". Také zabral. Akorát jí byla hodně cítit moč, když byla čůrat, protože ona dost zapomíná splachovat a když jsem po ní šla na záchod, tak jsem všude ten Penicilin cítila. S tím zpoceným pyžámkem a polštářema to moc dobře znám. Jakmile jsem podala Paralen, tak do půl hodiny byla jak myš a všechno na ní také. Je to dobře, protože ta horkost odchází z těla - ALE NEZAPOMÍNEJ MU DÁVAT HODNĚ PÍT. A piš, jak se mu vede. Určitě už to bude lepší a lepší a na svátky budete mít klid všichni.

Lipuško - fotky nádherný. Fakt. Já bych to takhle nikdy nevyfotila, mám obyčejný automat a fotí mi tak, že mám zaostřeno na všechno, ale ty to máš takové vepředu tanečníky jasné a ostré a pozadí míň výrazné. Jak to děláš? Asi máš nějaký supr foťák, viď :-).

Gerberko - tak vy zítra budete zdobit, tak to bude supr. Bédík si to užije, my ho akorát teď dozdobily, vyluxovala jsem obývák, vytřela, uložila prádlo a chvíli mám klid. Šári přijela ze školy asi v půl druhý, celá vysmátá, moc se jí líbila besídka, měli stromeček, rozsvícená všude vánoční světýlka, cukroví, coca-coly, rozdávali si dárečky a pak se dívali na "Lásku nebeskou". Včera jsem jí pomáhala balit ty dárky, tak nesla asi 10 spolužákům, dostala taky hodně dárečků - zápisníček, řasenku, lesk na rty, sprchový gel, gumičky do vlasů, přívěšek na krk - takové ty věcičky, co si holky dávají. Dárky jí dali i 2 spolužáci, ale ty si ještě nerozbalila, prý si je nechá až pod stromeček. V jednom zápisníčku měla věnování od spolužačky - "Pro Šárku, která nikdy neodmítne podat pomocnou ruku", namalované srdíčko a podpis Anička. Byla docela dojatá, mají opravdu úžasný kolektiv, všichni se tam k sobě chovají moc hezky, kluci i holky.

No, tak to jsou zase poslední aktuality od nás. Vyčistila jsem klec andulce Lóře (holky to je bordelu z ní, samá jemná peříčka, slupky z prosa, všechno kolem klece a po zemi, ale Eli jí má moc ráda :-)~s~)

Tak, holky, pište, co je zas u vás nového. Zatím ahoj ~3~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+1+1= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.